Game Studio Tycoon 3 1.2.4 (Android)

Game Studio Tycoon 3

Game Studio Tycoon 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    145

  • Üretici

    Michael Sherwin

Game Studio Tycoon 3, kendi oyun stüdyonuzu kurduğunuz bir Android oyunu.

Game Studio Tycoon 3, adından da tahmin edeceğiniz üzere kendi oyun stüdyonuzu kurabildiğiniz simülasyon türünde bir mobil oyun. Pazardaki en iyi oyun şirketi olmak için gece gündüzünüze katıp çalıştığınız oyunda sıfırdan başlıyor ve farklı alanlarda uzman çalışanlarla şirketinizi büyütüyorsunuz.

Android platformunda ücretli olarak indirilmeye açılan oyunda her şeye sıfırdan başladığınızdan ilk olarak birkaç bağımsız kişinin çalıştığı, az adamla çok iş prensibini benimseyerek ufak ofisinizde çalışmalara başlıyorsunuz. Farklı platformlar için elinizdeki az sayıda ancak yetenekli ekiple oyunlar geliştiriyorsunuz, oyunlarınızı daha fazla kişiye ulaştırmak için reklam kampanyaları düzenliyor, geri bildirimler ışığında oyununuzu güncelleyerek satışları artırmak için çabalıyorsunuz. Oyun geliştirmenin yanı sıra donanım da üretebiliyorsunuz. Konsol, mobil cihaz veya el cihazı aklınıza gelen her türlü oyun oynanabilir cihazı üretme ve üçüncü parti geliştiricilerden ürettiğiniz cihazlarla uyumlu oyunlar geliştirmelerini isteyebiliyorsunuz.

Çalışanlarınızla ve şirketinizin durumuyla ilgilenmekten farklı platformlar için her yaş grubuna hitap edecek oyun projelerinizi hayata geçirmeye her şeyle siz ilgilenmek durumundasınız. Oyun zamanınızdan fazlasıyla yiyor. Son olarak, oyunun Türkçe dil desteği bulunmuyor. Fazlasıyla detaylı bir oyun olduğundan İngilizceniz yoksa oyundan tam keyif alamayabilirsiniz.

YORUMLAR