Games Screen Recorder

Games Screen Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Games Screen Recorder uygulaması Android kullanıcılarına ekranlarını zahmetsizce kaydetme şansı veriyor.

Games Screen Recorder, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir ekran kaydetme uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulamayı kullanarak ekranımızda olup bitenleri video olarak kaydedebiliyoruz.

Uygulama özel olarak tasarlanan çalışma yapısı sayesinde Minecraft, Subway Surfers, FIFA 2015, Angry Birds gibi popüler ve görece olarak yüksek sistem gerekensinilerine ihtiyaç duyan oyunları hiçbir takılma olmadan kaydedebiliyor.

Games Screen Recorder'ın çalışma alanı tamamen kullanıcıların beklentileri doğrultusunda şekilleniyor. Yani apacağınız herhangi bir video görüşmeyi de kayıt altına alabilirsiz, oynayacağınız bir oyunu da.

Uygulamada bir de kullanıcıların kendi ayarlarını yapabilecekleri bir bölüme yer verilmiş. Bit hızı, kare hızı ve kayıt başlangıç süresi gibi ayarlamaları bu kısımdan gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı çalışan ve herhangi bir probleme yol açmayan Games Screen Recorder, bu kategoride kullanabileceği kapsamlı ve pratik bir uygulamaya ihtyiacı olanların beklentilerini karşılayacaktır.

YORUMLAR