Geometry Chaos 1.0.3 (Android)

Geometry Chaos

Geometry Chaos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Chaos, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Geometry Chaos, Android tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere özel olarak tasarlanmış eğlenceli bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu oyunda çizgi üzerine yapışıp kalmış ve sadece bu çizgi üzerinde hareket edebilen bir karenin kontrolünü ele alıyoruz.

Hareket alanımız bir çizgiyle sınırlı olduğu için epey zor bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu itiraf etmek gerekiyor. Temel görevimiz üzerimize gelen dairelerden kaçmak. Eğer herhangi birine değecek olursak oyunu kaybediyoruz ve ne yazık ki baştan baştan başlamak zorunda kalıyoruz. Çizgi üzerindeki kareyi kontrol edebilmek için parmağımızı üzerine koyup sürüklemek yeterli oluyor. Açıkçası üzerine koyup sürüklemek yerine ekranın alt bölümüne başka bir mekanizma konulmuş olsa daha zorlu ve daha zevkli olabilirmiş.

Geometry Chaos'ta bu kategoride yer alan oyunların büyük çoğunluğunda karşımıza çıkan bir grafik modelleme diline yer verilmiş. Bu konseptte de her şey büyük ölçüde minimal ve göz yormayacak şekilde tasarlanmış.

Geometry Chaos'ta elde ettiğimiz skorları arkadaşlarımızla paylaşma şansına sahibiz. Bu sayede kendi aramızda sıkı bir rekabet ortamı oluşturma şansına sahip oluyoruz. Siz de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunu arayışındaysanız Geometry Chaos'u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR