Geometry Jumpy Brick

Geometry Jumpy Brick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Jumpy Brick, reflekslere dayalı bir beceri oyunu.

Günümüzün popüler tasarım anlayışına göre tasarlanan Geometry Jumpy Brick, reflekslere dayalı mobil oyunlar oynamaktan keyif alanların kaçırmaması gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda başarılı olabilmek için hızlı çalışan reflekslere ve dikkatli gözlere sahip olmamız gerekiyor.

Oyunda sürekli olarak yukarı doğru ilerleyen bir kutunun kontrolünü ele alıyoruz. Ekranın sol ve sağ taraflarına tıklayarak kutuyu zıplatabiliyoruz. Elbette bu esnada önümüze çarpmamamız gereken engeller ve toplamamız gereken puanlar çıkıyor.

Ne kadar fazla puan toplar ve ne kadar fazla ileri gitmeyi başarırsak o kadar yüksek skorlar elde ediyoruz. Toplayacağımız kristaller zamanı arttırıyor. Zamanımız bittiğinde ise herhangi bir yere çarpmamış olsak dahi oyunu kaybetmiş sayılıyoruz.

Geometry Jumpy Brick'te yüzlerce farklı bölüm var fakat bu bölümlerde sürekli olarak aynı şeyi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Sadece renkler ve engellerin yerleri değişiyor. Bu da ne yazık ki oyunun kısa bir süre sonra sıkıcı hale gelmesine engel olamıyor.

Eğlenceli bir karaktere sahip olan Geometry Jumpy Brick, refleks ve beceri oyunlarına ilgi duyanların gözardı etmemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR