Geometry Shot

Geometry Shot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Shot, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Geometry Shot, Android işletim sistemine sahip tabletleriniz ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Türk geliştiriciler tarafından geliştirilen oyun sürükleyici ve basit yapısıyla oynayanları kendisine bağlıyor.

Türk geliştiriciler tarafından ODTÜ bünyesinde geliştirilen oyundaki amaç ekrana dokunarak geometrik şekilleri ortadan kaldırmak. Her ne kadar basit bir oyun olsa da şekilleri ortadan kaldırmak fgründüğü kadar kolay değil. Reflekslerinizin kuvvetli olması gerekiyor ve odaklanmanızında çok iyi olması lazım. Bu nedenle sizi cidden zorlayacak bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Özenle hazırlanmış bölümleriyle her yaştan bireye hitap eden Geometry Shot, asla sizi sıkmayacak. Değişik oyun mekanikleriyle de oyunun dinamiği sürekli değişiyor ve bu nedenle dikkatli de olmanız gerekiyor. Bu eğlenceli ve sürükleyici bulmaca oyununu mutlaka denemelisiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • Farklı oyun kurgusu
  • Değişken mekanikler
  • Basit ve hızlı oynanış
  • Renkli arayüz
  • Rekabet 

Geometry Shot oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR