Gerçek Zikirmatik (Android)

Gerçek Zikirmatik

Gerçek Zikirmatik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek Zikirmatik, zikir çekmek istediğinizde size büyük yardımı olacak ücretsiz bir Android zikir uygulaması.

Gerçek Zikirmatik, farklı renklerdeki temaları ile rengarenk kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android zikir çekme uygulaması.

Zikir çekerken en büyük yardımcılarımız olan zikirmatiklerin mobile uyarlanmış versiyonu olan Gerçek Zikirmatik sayesinde Android telefon ve tabletinizi kullanarak dilediğiniz zaman ve yerde zikir çekebilmeniz mümkün oluyor.

Geceye özel modu sayesinde LED ışığıyla ekranı aydınlatan uygulama durudğunuzda sayıyı kaydederek daha sonra devam etmenizi sağlıyor. Ekran üzerindeki count tuşu sayımı başlatmanızı sağlarken, reset tuşu da sayıyı sıfırlamanızı sağlıyor. Sağ taraftaki minik led tuşu ise ekranın yanmasını sağlıyor.

Bu tür uygulamalardan tek beklentimiz sorunsuz çalışmaıs ve zikir sayımızı saymasıdır. Fakat Gerçek Zikirmatik sunmuş olduğu 12 farklı tasarım sayesinde uygulamayı daha keyifli kullanmamızı sağlıyor. Uygulamayı Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kurduktan sonra giriş yaparak renk ve tema ayarlarını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Zikir çekimleri için ideal bir Android uygulaması olan Gerçek Zikirmatik uygulamasını denemenizi tavsiye ediyorum.