Gibbets 2 1.0.14 (Android)

Gibbets 2

Gibbets 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gibbets 2'de ipe asılı duran karakteri ok atarak kurtarmaya çalışıyoruz.

Gibbets 2, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir bulmaca oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız ipte asılı duran karakteri ok ve yayımızı kullanarak serbest bırakmak. Bunu yapmak ilk bölümlerde kolay olsa da ilerledikçe işler bir hayli değişiyor.

Oyunda 50'den fazla bölüm bulunuyor. İlk birkaç bölümde oku doğrusal olarak fırlatarak karakterin ipini kopartmak mümkün iken ilerledikçe labirentlerle ve karmaşık sistemlerler uğraşmak zorunda kalıyoruz. Neyse ki bu aşamada kullanabileceğimiz çok sayıda bonus ve yardımcı var.

Oyunda sergilediğimiz performansa göre kazanabileceğimiz başarımlar da bulunuyor. Bu başarımları kazanabilmek için karakterlere asla zarar vermeden ipleri kopartmamız gerekiyor. Sınırlı sayıda okumuz olduğu için atışlarımızın isabetli olması gerekiyor.

Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan Gibbets 2, kaliteli ve ücretsiz bir bulmaca oyunu arayanların göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR