Give It Up! 1.0.1 (Android)

Give It Up!

Give It Up!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Give It Up!, beceri oyunları oynamaktan hoşlanan Android kullanıcılarının severek oynayabileceği yapımlar arasında yer alıyor.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bağımlılık yapan bir beceri oyunu arıyorsanız Give It Up!'ı denemenizi öneriyorum. Bazı disiplinlerde rakiplerinden geri kalsa da geneline baktığımızda oyun boş zamanları değerlendirmek için oynanabilecek eğlenceli bir seçenek haline geliyor.

Oyunda son derece basitmiş gibi görünen fakat aslında bir hayli zorlayıcı bir amacı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Kontrolümüze verilen karakter silindirlerin üzerinde zıplayarak ilerlemeye çalışıyor. Bu esnada karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Tahmin ettiğiniz gibi bu oyunda da zorluk seviyesi git gide artıyor. İlk başlarda oyunun genel atmosferine, işleyişine ve kontrollerine adapte olmaya çalışıyoruz. İlerleyen bölümlerde ise oyun gerçek yüzünü göstermeye başlıyor ve işler içinden çıkılmaz bir hale geliyor.

Oyunun hedef kitlesinde herhangi bir sınırlama yok. Beceri oyunlarından hoşlanan herkes, büyük küçük gözetmeksizin bu oyunu oynayabilirler. Oyunda dikkatimizi çeken başka bir öğe de ses efektleri ve müzikler. Genel oyun atmosferiyle birebir uyum içerisinde ilerleyen işitsel öğeler oyundan alınan keyif bir basamak yukarı taşıyor.

Çok fazla bir hikaye derinliği olmasa da Give It Up! bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan herkes tarafından denenebilir.

YORUMLAR