Glow Draw! 1.5 (Android)

Glow Draw!

1.5
Glow Draw!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glow Draw, özellikle çocukların çok fazla ilgisini çekebilecek bir renkli ve parlak kalemle çizim yapma uygulamasıdır.

Neon ışıklar kullanarak resimler çizmek istiyorsanız fakat aradığınız uygulamayı bir türlü bulamıyorsanız Glow Draw yardımızına koşacak olan uygulamadır. Özellikle çocukların ve küçük yaştaki mobil cihaz kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başaran uygulama ücretsiz olarak sunulmasından dolayı bir anda popüler uygulamalar arasına girmeyi başardı diyebilirim.

Uygulamanın işlevi aslında son derece sade ve basit. Çizim yapmak. Fakat farklı olan özelliği ise çizimlerinizi neon yani normalden çok daha parlak kalemler ile yapmanız. Bu sayede elde ettiğiniz çizimler çok daha güzel görünmektedir. İster çocuklarınızın eğlenmesi için isterseniz de onlarla birlikte güzel ve eğlenceli vakit geçirebilmek için uygulamayı kullanabilirsiniz.

En iyi çocuk uygulamaları arasında yer alan Glow Draw sayesinde siyah düz bir kağıdın üzerine çizimler yapılabiliyor yada seçtiğiniz bir fotoğraf üzerinde çizimler yapabiliyorsunuz. Parlak ve renkli fotoğraflardan hoşlanıyorsanız kendi fotoğraflarınızı uygulama ile daha da renklendirerek ortaya güzel sonuçlar çıkartabilirsiniz.

Çocukların çok sevdiği boyama kitapları uygulamalarına benzese de tamamen aynı olmayan Glow Draw, çocuklarınızın yaratıcılığının küçük yaşta gelişmesine de katkıda bulunmaktadır. Ayrıca okul başlangıç seviyesindeki çocuklarınız için alfabe, rakamlar ve hayvanlar gibi terimleri çizerek daha eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini de sağlayabilirsiniz.

Her yaştan kullanıcıya hitap eden fakat daha çok çocuklar için geliştirilen Glow Draw uygulamasını Android mobil cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken indirmek!

YORUMLAR