Goat Slayer

Goat Slayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Slayer, çarpıtılmış bir evrende geçen ve diğer sonsuz koşuların aksine bu sefer engellere çarpmanız beklenen eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur.

Piksel grafikli sonsuz koşu oyunlarından hoşlanıyor, intikamla yanıp tutuşan kötü keçileri etrafta koştururken görmekten haz mı alıyorsunuz? Öyleyse Goat Slayer sizlere mizahi bir evrende harika bir oynanışla kapılarını aralıyor.

Alternatif bir evrende geçen ve geliştirici Effen Games'in de içerisine retro ögeleri kattığı Goat Slayer'da diğer sonsuz koşu oyunlarından ayrılan çok fazla element bulunuyor. Öncelikle bir sonsuz koşu oyununda genel hedeflerinizi göz önünde bulunduralım; engelleri atlatmaya, olabildiğince hak kaybetmeden ilerlemeye çalışırsınız. Burada ise keçinizi toslattığınız her düşman size puan kazandırıyor! Yine keçiler tarafından darma duman edilmiş bir köyde, intikam dolu ana keçimiz köyünü kurtmak için kendi türüyle savaşıyor. Olabildiğince düşmana toslamanız, aldığınız güçlendirme ve yeni karakterlerle eğlenceyi maksimum seviyeye çıkarıyor.

Görüntüleri cıvıl cıvıl bir evrene ait keçi imparatorluğunda boşlukları atlatın, ölümcül dikenlerden sakının ama aynı zamanda düşmanlara toslamayı da ihmal etmeyin. Platform ögelerinin de bol olduğu Goat Slayer'da kazandığınız puanlarla yeni ve benzersiz karakterler açabilir, keçinizi geliştirebilirsiniz. Oynanış olarak dokununca zıplayan keçiniz, basılı tutup bıraktığınız takdirde daha uzun zıplıyor. Goat Slayer'a hakim olmak bu kadar kolay!

Oyunda ilerledikçe açılan kıyafetler, yanınıza alabileceğiniz başka hayvanlar ve bölümlerdeki gizli bonus özelliklerle Goat Slayer eşsiz bir sonsuz koşu olarak son derece eğlenceli bir yapı sergiliyor. Eğer Android cihazınız için eğlenceli ve vakit geçirici bir oyun arıyorsanız nefret dolu bu keçiler çok komik anlar geçirmenizi sağlayacak.

YORUMLAR