Gocco Fire Truck

Gocco Fire Truck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gocco Fire Truck, itfaiye aracı ile şehirdeki tüm yangınları söndürmeye çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir yangın söndürme oyunudur.

Gocco Fire Truck, bulunduğunuz şehirdeki tüm yangınlara süreceğiniz itfaiye aracı ile yetişerek müdahale edeceğiniz bir Android itfaiye oyunudur. Oynanışı oldukça basit olan oyunda yapmanız gereken, şehirde çalan yangın alarmlarına itfaiye aracı ile giderken yolda toplayabildiğiniz kadar su toplamak ve yangınları söndürmek.

Özellikle çocuklar için geliştirilen oyun, hem eğitici ve öğretici hem de eğlendiren bir oyundur. Yangınlara yetişebilmek için yolda önünüze çıkan araçları ve diğer objeleri atlatmalı ve bir an evvel yangın yerine ulaşmalısınız. Yol boyunca yerde veya havada bulunan suları toplayarak yangını söndürmek için yeterli su miktarına sahip olmalısınız.

Eğer yangınları zamanında söndüremezseniz başarısız oluyorsunuz. Ateşleri zamanında söndürerek şehri kurtarabilirsiniz.

Özellikler:

  • Kolay kontrol mekanizması ve rahat bir oynanış
  • Muhteşem tasarım
  • Ücretsiz
  • Reklamsız
  • 3 - 9 yaş arası çocuklar için ideal

Çocuklarınızın oynaması için hem eğlenceli hem de eğitici bir oyun olan Gocco Fire Truck'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz. Oyunun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videosunu izlemenizi öneririm.