Golden Rose Sanal Makyaj

Golden Rose Sanal Makyaj
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Golden Rose Sanal Makyaj uygulaması ile Android cihazlarınızı kullanarak kolayca kendi fotoğraflarınıza makyaj yapabilirsiniz.

Golden Rose Sanal Makyaj uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca kullanabileceğiniz ve fotoğraflarınızda çok daha güzel görünmeyi sağlayabileceğiniz ücretsiz bir makyaj yapma uygulaması olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar pek çok fotoğraf çekme uygulaması ufak rötuşlara imkan tanısa da, detaylı bir makyaj operasyonu gerçekleştirmek isteyenler Golden Rose Sanal Makyaj'dan faydalanmayı tercih edebilirler.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmış ve böylece fotoğrafınızı çektikten sonra çeşitli makyaj araçlarını kullanırken bir zorluk yaşamanız mümkün değil. Göz kalemlerinden tutun da fondötenlere, rujlara ve diğer makyaj araçlarına kadar her şey uygulamada mevcut ve bu sayede kendinizi en güzel göründüğünüz hale mobil cihazlarınızdan getirebilirsiniz.

Hem direkt olarak fotoğraf çekmenize imkan tanıyan, hem de telefonunuzun galerisinde bulunan ya da Facebook albümlerinizde yer alan fotoğrafları kullanmanıza olanak veren uygulama, böylece makyajlanacak fotoğrafları hemen elde etmenizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanırken makyajınızın renklerini, tonlarını ve ne derecede uygulanacağını kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Makyaj işlemleriniz tamamlandıktan sonra fotoğraflarınızı Facebook ve Twitter hesaplarınız üzerinden de arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Eğer fotoğraflarınızda her zaman en güzel halinizle görünmek ve ilgi çekmek istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR