Google Gesture Search

Google Gesture Search
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kısayol uygulamasıdır.

Eğer Android cihazınızda özel bir launcher kullanmıyorsanız, uygulamaları aramak ve bulmak çok zor geliyor olabilir. Özellikle telefonunuzda çok fazla ve çok çeşitli uygulama varsa, bu daha da zorlaşabilir.

Bir uygulamayı bulmak için aşağı yukarı kaydırıp durmaktansa veya rehberde aramak istediğiniz kişiyi bulmak için kaydırmaktan ya da arama yapmaktansa Google'ın size sunduğu bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Google Gesture ile artık bir şeylere ulaşmak çok ama çok kolay. Rehberdeki bir kişiyi, bir müziği, uygulamayı veya yer işaretini kolayca ve hızlı bir şekilde bulmanız için tasarlanmış bir uygulama olan Google Gesture ile tek yapmanız gereken parmağınızla ekranda harf çizmek.

Diyelim ki YouTube uygulamasını çok sık kullanmadığınız için kolay erişebileceğiniz bir yerde tutmuyorsunuz fakat açmanız gerekti. Tek yapmanız gereken ekrana y, o, u harflerini çizmek. Uygulama size y ile başlayan ve ardından o ile devam eden uygulamaları getirir. Siz de içinden istediğiniz, bu durumda YouTube'u kolayca açarsınız.

Google tarafından geliştirilmiş olduğu için de zaten herhangi bir sorun olmadan kullanabileceğiniz bu uygulamanın hayatınızı kolaylaştıracağına inanıyorum.

YORUMLAR