Google Nexus 7 Duvar Kağıtları (Android)

Google Nexus 7 Duvar Kağıtları

Google Nexus 7 Duvar Kağıtları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • TOPLAM İNDİRME

    2,014

  • Üretici

    Tamindir

Google Nexus 7 tablet sahiplerinin kullanabilecekleri 10 adet duvar kağıdını tek bir paket haline getirdik.

Google Nexus 7 sahiplerinin sahip oldukları en büyük sorunların başında cihazın çok az sayıda duvar kağıdı ile birlikte gelmesi gelmektedir. Zira sadece Android temasına uygun olarak hazırlanmış olan bu bir kaç adet duvar kağıdı yıllarda kullandığımız bu cihazlarda oldukça yetersiz diyebilirim. Dolayısıyla Nexus 7'nin çok daha keyifli bir şekilde kullanılmasını sağlayabilecek duvar kağıtlarını sizin için hazırladık ve hazırladığımız bu paket içerisindeki tüm duvar kağıtları cihazlarınızın ekran çözünürlüğü ve boyutu ile tamamen uyumlu bir şekilde düzenlendi.

Google Nexus 7 duvar kağıtlarını indirdikten sonra tek yapmanız gereken ZIP'li dosyayı açmak ve daha sonra resim dosyalarını galeri uygulamanızda görüntüleyerek duvar kağıdı haline getirmek. Dilerseniz sabit resim olarak belirleyebileceğiniz gibi ekranı kaydırdığınız zaman hareket edecek şekilde de duvar kağıdı ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Nexus 7 için hazırlanan duvar kağıtlarını 1280x800 çözünürlüğe sahip olan diğer akıllı telefon ve tabletlerde de kullanabilirsiniz.

YORUMLAR