Google PDF Viewer (Android)

Google PDF Viewer

Google PDF Viewer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google PDF Viewer, adından da anlayacağınız üzere Google'ın Android cihazlar için geliştirmiş olduğu resmi PDF görüntüleme uygulaması.

Google PDF Viewer, Drive üzerinde açamayacağınız PDF dökümanlarınızı açabilmenizi sağlayan yararlı, pratik kullanıma sahip ve ücretsiz bir PDF görüntüleyici. Bildiğiniz üzere yine Google'ın bulut dosya depolama servisi olan Google Drive üzerinde bulunan pdf desteği sayesinde neredeyse tüm dosyalarınızı bu servis ile açabiliyorsunuz. Fakat Drive üzerinde açamayacağınız dosya ve dökümanlar için, Google'ın bu uygulamasını kullanabilirsiniz.

PDF dökümanlarını görüntüleme, arama ve içinden yazı kopyalama gibi işlemleri yapmanıza olanak sağlayan uygulama, oldukça sade ve kolay kullanılır olarak geliştirilmiş. Özellikle PDF'ler içerisindeki yazıları kopyalama özelliği sayesinde istediğiniz metin ve paragrafları kopyalayarak farklı dökümanlara kolayca yapıştırabiliyorsunuz.

PDF görüntüleme amacıyla kullanmak için bir Android uygulaması arıyorsanız, Google'ın resmi uygulamasını tercih etmeniz sizin için daha yararlı olacaktır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamanın hem telefon hem de tabletler için desteği bulunuyor.

YORUMLAR