Graviturn 1.06 (Android)

Graviturn

Graviturn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Graviturn, Android cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Graviturn, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda başarılı olabilmek için birkaç kurala uymamız yetiyor. Fakat bu kurallar öylesine oluşturulmuş ki oyunseverlerin becerilerini limitlerine kadar zorluyor.

Oyundaki temel amacımız labirent görünümlü platformlar üzerinde duran topları ekrandan düşürmek. Kulağa basit gibi gelse de işler bu kadar kolay ilerlemiyor. Çünkü ekranda sadece düşürmemiz gereken kırmızı toplar değil, ekranda tutmamız gereken yeşil toplar da mevcut.

Topları düşürebilmek için cihazımızı kendi etrafında döndürmemiz gerekiyor. Toplar yerçekimine göre hareket ederek platformlar arasında hareket ediyorlar. Altında platform olmayan top ekranı terk ediyor. Dolayısıyla yeşil topları daima garantiye almak ilk dikkat etmemiz gereken nokta olmalı.

Graviturn'ün en dikkat çeken noktası her bölümün rastgele tasarlanıyor olması. Bu sayede tekrar tekrar oynasak dahi sürekli olarak farklı bir yapıyla karşı karşıya geliyoruz. Bu da oyunun daha uzun süre boyunca zevkle oynanabilmesini sağlıyor.

İlginç bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Graviturn mutlaka denemeniz gerekenler arasında bulunmalı. Bulmaca ve beceri oyunu dinamiklerini başarılı bir şekilde kombine eden Graviturn büyük küçük herkes tarafından oynanabilir.