Great Jump 1.0.1 (Android)

Great Jump

Great Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Great Jump, ücretsiz olarak sunulan keyifli bir beceri oyunu.

Great Jump, beceri oyunlarına ilgi duyan Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının dikkatini çekecek bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda, kontrolümüze verilen karakter ile mümkün olduğunca ilerlemeye çalışıyoruz.

Söz konusu bu görevi yapabilmek için parmağımızı ekranda basılı tutup açıyı ve gücü ayarlayarak serbest bırakmamız yeterli oluyor. Açıyı ve optimum gücü ayarlayamazsak karakterimiz ya tuzaklara takılıyor ya da platformlardan aşağı düşüyor.

Great Jump'ta yer verilen grafikler oyuna ilginç ve özgün bir atmosfer kazandırıyor. Özellikle retro oyunlar oynamaktan keyif duyanlar bu oyuna bayılacak.

Great Jump'a dair hoşumuza giden en önemli ayrıntılardan bir diğeri de arkadaşlarımızla oynayabilmemize imkan tanıyor olması. Kazandığımız puanları arakadaşlarımızın puanları ile kıyaslayarak keyifli bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz.

Başarılı bir oyun olarak aklımızda yer eden Great Jump, beceri oyunları oynamaktan keyif duyanların mutlaka denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR