Groupon 2.10.3156 (Android)
Groupon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,138

  • Üretici

    Nokia

Şehirlerdeki en iyi kampanyaları büyük indirimlerle sunan Groupon'ın Android uygulamasıdır.

Yurt içi ve yurt dışında hizmet veren pek çok firmada kullanılmak üzere indirim kuponları sunan günlük fırsat sitesi Groupon’ın Android uygulamasıdır.

Dünya genelinde 500’den fazla şehirde en iyi hizmet, yemek ve satın alma alanlarında, %90’a varan indirimler sunan Groupon’ın Android uygulaması ile birçok kampanyada indirim kazanabilirsiniz. %50 - %90 arasında sunulan indirimlerle trend ürünleri satın alabilir, şehrin en kaliteli restoranunda yerinizi ayırtabilir, rüya tatilinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Android tabletlerle de uyumlu olan Groupon uygulamasında Groupon kampanyalarını satın alabilir ve hemen kullanabilirsiniz. Satın aldığınız tüm kuponları ve son geçerlilik zamanını tek bir yerden görebilirsiniz. Groupon Goods sayesinde ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz Groupon kampanyaları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Şehirlerdeki en iyi kampanyaları %90’a varan indirimlerle sunan Groupon’ın Android uygulamasıyla kuponlarınızı mobil cihazınızdan kontrol edin.

YORUMLAR