Grupanya 1.0 (Android)

Grupanya

1.0
Grupanya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    584

  • Üretici

    Grupanya

Grupanya Android uygulaması ile bulunduğunuz şehir için sunulan tüm fırsatları takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi yeme-içme mekanlarını, tatil ve eğlence mekanlarını, spor olanaklarını, güzellik ve bakım mekanlarını, etkinlik ve kursları %90’a varan indirimlerle kullanıcılara sunan Grupanya’nın tüm fırsatlarını artık Android telefon ve tabletinizden de takip edebileceksiniz.

İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa ve Eskişehir illerinden birinde yaşıyorsanız tatile gitmeden, yemeğe çıkmadan, eğlenmeye karar vermeden önce Grupanya’nın bulunduğunuz şehre sunduğu fırsatları incelemeden karar vermeyin.

Grupanya fırsatlarının tümünü tek bir bakışta inceleyebilir veya kategorileri kullanabilirsiniz. Fırsatlara daha rahat ulaşmanızı sağlayan kategoriler arasında yok yok. Yeme-içme, Spa/Welness, Güzellik, Etkinlik – Aktivite – Kurslar, Oteller, Yurt İçi – Yurt Dışı – Günü Birlik Turlar, Mutfak ve Ev Gereçleri, Sağlık ve Spor, Ev Tekstili, Hediyelik… Dilediğiniz fırsatı hemen satın alıp kendiniz kullanabileceğiniz gibi hediye etme şansına da sahipsiniz.

Grupanya mobil uygulaması, fırsatların sunulduğu yeri harita üzerinden de görmenize izin vermektedir. Bunun için her kategori altında bulunan “g” butonuna dokunmanız o kategoride toplanan tüm fırsatları görmeniz için yeterli.

YORUMLAR