GT Racing 2 1.0.2 (Android)
GT Racing 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22,069

  • Üretici

    Gameloft

GT Racing 2 Android'in en gerçekçi araba yarışı oyunlarından biridir

Asphalt 8 ile mobil oyun piyasasındaki kalitesini kanıtlayan Gameloft'un yeni bombası GT Racing 2 yayınlandı!

En üst düzey gerçekçiliği yaşatmayı hedefleyen bir yarış oyunu olan GT Racing 2: The Real Car Experience serinin bir önceki oyunundan çok daha geniş bir içeriği gelişmiş teknolojik özelliklerle bizlere sunmakta. Ücretsiz olarak indirilip oynanabilen bir Android oyunu olan GT Racing 2 bize Ferrari, Mercedes-Benz, Audi, Ford, Dodge, Nissan gibi markaların toplamda 67 adet lisanlı rüya arabasını 13 farklı yarış pistinde yarıştırabilme imkanı tanıyor. Oyun tek kişilik veya çok oyunculu olarak oynanabilirken birçok ödüllü etkinlik bizleri beklemekte.

GT Racing 2 en üst düzey grafik kalitesini gerçekçi fizik hesaplamalarıyla buluşturmaktadır. Oyunda araba modellemelerinin detaylarının yanında yüksek kalite pist tasarımları göz doldurmakta. GT Racing 2'de artık 4 farklı hava durumu ve günün farklı zaman dilimleri oyuna birebir yansıtılıyor.

GT Racing 2 4 farklı kamera açısıyla oynanabilmekte. Arabaların kokpit kamerası da bu kamera seçenekleri arasında yer alıyor ve kokpitin bütün detaylarını yansıtıyor. GT Racing 2'de oyuncuları sevindirecek bir başka gelişme tamir sürelerinin ve masraflarının oyundan çıkarılması olacak. Artık yarışabilmek için arabamızın tamir olmasını beklememize gerek yok.

Farklı oyun modlarıyla yarış deneyimini zenginleştiren GT Racing 2 eğer araba yarışı oyunlarını ve gerçekçiliği seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir Android oyunudur.

Oyun hakkında fikir sahibi olabilmek için oynanış görüntüleri de içeren videoyu izleyebilirsiniz:

YORUMLAR