Guardians of Valor

Guardians of Valor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardians of Valor mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Guardians of Valor güzel bir görünümü heyecanlı bir oynanışla birleştirmeyi başarabilen bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz tower defence - kule savunma oyunu türünde bir strateji oyunu olan Guardians of Valor'da toprakları düşman tarafından saldırıya uğrayan bir krallığın hikayesine tanık oluyoruz. Biz bu krallığın askeri güçlerinin komutanı olarak krallığın savunmasını sağlamak ve istilacıları geri püskürtmekle görevliyiz. Bu iş için düşmanların bize saldırdığı bölgelere savunma kulelerini stratejik bir şekilde yerleştirmemiz gerekiyor.

Guardians of Valor'da sahip olduğumuz savunma kulelerini düşmanları yok ettikçe geliştirebiliyoruz. Oyunda farklı kule türlerine sahibiz. Bu kuleler belli dezavantajlara ve avantajlara sahipler. Bu nedenle topraklarımıza saldıran düşmanlara göre doğru kuleleri kullanmamız gerekiyor. Savaş alanında kullanacağımız kahramanlar ise hızlı düşmanları yavaşlatmamıza ve kulelerimizle onlara daha çok hasar verebilmemize yardımcı oluyor.

Guardians of Valor oldukça güzel graifklere sahip olan bir mobil oyun. Oynanış da oldukça heyecanlı. Eğer boş vakitlerinizi değerlendirmek için güzel bir mobil oyun arıyorsanız Guardians of Valor'u tavsiye edebiliriz.

YORUMLAR