Guitar Flash 1.45 (Android)

Guitar Flash

Guitar Flash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guitar Flash, popüler gitar çalma oyunu Guitar Hero'nun basitleştirilmiş versiyonu.

Guitar Flash, gitar çalmayı seven kişilerin vazgeçilmez mobil oyunu Guitar Hero’nun basitleştirilmiş sürümü diyebilirim. Ekipmana ihtiyaç duymanda oynayabildiğimiz oyunda rock yıldızı yerine geçiyor ve gitarımızı konuşturuyoruz.

Fazla tanıdık şarkıların kullanılmadığı oyunda sahnede sergilediğimiz üstün performans sonucunda verilen altınları kullanarak yeni şarkıları açabiliyoruz. Oynanış ise son derece zor. Ekrana dokunmamızla başlayan şarkının ritmini yakalamak hiç kolay olmuyor. Her ne kadar basmamız gereken sadece üç notaymış gibi görünse de rock şarkıları fazla hareketli olduğundan bir noktadan sonra notaları karıştırmak olağan bir hal almaya başlıyor.

Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir oyunda bölümleri tamamlamak için şarkının çaldığı süre boyunca notalara olabildiğince doğru basmamız gerekiyor. Sol yanda duran bar notalara basışımıza göre açalıp yükseliyor. Tahmin edeceğiniz üzere her yanlış bastığımız notada bar aşağı iniyor, kendimiz ritme kaptırıp çoştuğumuzda da en üste kadar çıkıyor. Şarkı bitimine kadar bu barı en üstte tutmayı başarırsak rock yıldızına yakışır bir performans sergilemiş oluyor ve sonraki şarkıya geçiyoruz.