Gunship Battle: Total Warfare 0.4.5 (Android)

Gunship Battle: Total Warfare

Gunship Battle: Total Warfare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kara, hava ve deniz savaşlarına giriyoruz.

Gunship Battle: Total Warfare, kara, hava ve deniz savaşlarına girdiğiniz bir MMO strateji oyunu. İlk olarak Android platformuna çıkış yapan oyunda dünyayı kurtarmak için düşman birlikleriyle savaşıyorsunuz. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla gerçek savaşa girmeye hazırlanın!

Boyutuna göre son derece kaliteli, ilgi çekici grafikler, özel efektler sunan devasa çok oyunculu çevrimiçi savaş - strateji oyunu Gunship Battle’ın yenisi Gunship Battle: Total Warfare adıyla karşımıza çıkıyor.

Popüler serinin yeni oyununda online olarak hem kara hem deniz hem de hava savaşına giriyorsunuz. Karada tankları yönetiyor, karargahınızı düşmanlara karşı savunuyor, topraklarını koruyorsunuz. Denizde diğer Amirallerin gemilerini batırmak için uğraşıyor, okyanusun hakimi olduğunuzu gösteriyorsunuz. Havada savaş uçak ve helikopterlerini düşürerek göklere hükmediyorsunuz. Kendi üssünü kurup geliştirme, ordunuzu kişiselleştirme şansına da sahipsiniz. Tek başınıza savaşabildiğiniz gibi ittifaklara katılabiliyor, kendi ittifakınızı oluşturabiliyorsunuz.

YORUMLAR