Guru Calendar Free

Guru Calendar Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guru Calendar Free, akıllı telefon ve tablet desteği bulunan geniş kapsamlı bir Android takvim uygulamasıdır.

Yapacak çok şeyiniz olduğunda kimi zaman yapılacaklar listenizi düzenlemek ve yönetmek zor olabilir. Eğer Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon veya tabletiniz varsa, yapacaklar listenizi rahatça yönetebileceğiniz Guru Calendar uygulamasını ücretsiz olarak indirerek yararlanabilirsiniz. Uygulama marketi üzerinde pek çok alternatif takvim uygulaması olmasına rağmen, kolay kullanımı ve şık arayüzü ile bir adım öne çıkan Guru Calendar uygulaması yapacağınız taslakları yönetmenizi ve kolayca takip etmenizi sağlıyor.

Uygulamanın sahip olduğu özelliklere arayüz üzeirnden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. tüm yapacaklarınızı kolayca organize etmenizi sağlayan uygulama ile herhangi bir toplantınızı yada yakın tanıdıklarınızın doğum günlerini unutmazsınız. Farklı günlere etkinlikler eklemek için yapmanız gereken tek şey, o günün üzerine gelerek uzunca basılı tutmak.

Özellikler:

  • Microsoft Exchange, Google Calendar, ToodleDo ve Facebook ile senkronize olur
  • Taslakları kolayca yönetme
  • Yapılacak listesi hazırlama
  • Yer bildirimi için GoogleMap kullanımı
  • Önemli günleri hatırlatma

Sizinde yoğun bir programınız ve yaşantınız varsa, Guru Calendar ile yapacaklarınızı, dığum günlerini ve diğer özel günlerinizi takviminiz üzerinde düzenleyerek kolayca kontrol edebilirsiniz. Guru Calendar uygulamasını Android telefon ve tabletlerinizde kullanmak için tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.