Güzellik Testi

Güzellik Testi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Güzellik Testi, güzellik ve bakımla ilgili hazırlanan soruları yanıtlayacağınız yararlı ve ücretsiz bir Android test uygulaması.

Güzellik Testi, adından da anlayacağınız üzere kızlar için özel olarak hazırlanan ücretsiz ve yararlı bir Android test uygulaması.

Beslenme, spor ve cilt bakımı gibi konular hakkında sorulara yanıt vereceğiniz uygulama sayesinde güzelliğinize ne kadar değer verdiğinizi görebiliyorsunuz.

Güzellik için yaptığınız işlemler dışında yapmanız gerekenleri de size sunan uygulama sayesinde güzelliğinizi daha fazla önemseyerek bu konuda adım atabiliyorsunuz.

Kadınlar için oldukça önem taşıyan konulardan bir tanesi olan güzellik hakkında geliştirilen bu uygulamanın pek çok kadın tarafından ilgi görmesi de son derece normal. Aslında çok basit bir şekilde gleiştirilen ve açıkcası biraz kalitesiz duran uygulama, buna rağmen indirip kullanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor.

Güzellik Testi uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek hemen testi çözerek neler yapabileceğinizi görebilirsiniz.

YORUMLAR