Hack Ex 1.0.5 (Android)

Hack Ex

Hack Ex
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hack Ex, kullanıcıların diğer kullanıcıların hesaplarını hackleyerek paralarını kendi hesabına transfer edeceği oldukça heyecanlı bir Android oyunudur.

Hack Ex, Android uygulama marketinde bulabileceğiniz en farklı oyun uygulamalarından bir tanesidir. İsminden tahmin edebileceğiniz gibi Hack Ex, bir hackleme oyunu. Oyun içerisinde yapmanız gereken diğer cihazları hackleyerek, hesaplarda bulunan paraları kendi hesabınıza transfer etmek. Oyuncular diğer oyuncuların cihazlarınız hacklemek için virüs, zararlı yazılım ve gereksiz dosyaları kullanabiliyor. Fakat oyunun asıl amacı paraları kendi ehsabınıza transfer etmek.

Uygulamaya ilk bakışta hackleme olduğu için biraz karışık gibi görünsede, oldukça sade bir oyun yapısı bulunan Hack Ex, tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla oynanabilecek bir oyundur. Yapacağınız tüm aktiviteleri planlamanız gereken oyunda, aynı anda birden fazla pencere açarak çoklu işlem yapabiliyorsunuz.

Grafik olarak farklı ve özel birşeyler sunmayan Hack Ex, farklı bir oyun olarak dikkatleri çekmektedir. Eğlenmek için farklı bir oyun arıyorsanız Hack Ex'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen hackerlık işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Not: Hack Ex, sadece bir oyundur ve herhangi bir gerçek hack işlemi ile ilgisi yoktur. Ayrıca oyunu oynayabilmeniz için cihazınızın internete bağlı olması gerekmektedir.