Hades' Star 1.151.0 (Android)

Hades' Star

Hades' Star
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hades' Star, Android tabanlı akıllı telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz detaylı bir uzay strateji oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Hades' Star mobil oyunu, uzayın derinliklerinde gizli kalmış bir dünyanın kapılarını siz oyunculara açan sıra dışı bir strateji oyunudur.

Uzayın büyülü atmosferinin mobil platforma yansıtıldığı Hades' Star mobil oyununda işiniz hiç kolay olmayacak. Zira mütevazı bir uzay aracıyla başlayacağınız oyunda Hades Galaksisi’nde söz sahibi olmanız sizden isteniyor. Galakside yer alan gezegenlerde kolonileşme adına her şeyi yapmalısınız. Vardığınız gezegendeki sınırlı kaynaklarla askeri imkanlarınızı ve ekonominizi geliştirebilir ve uzayda kurduğunuz medeniyeti büyütebilirsiniz.

Tüm bu kolonileşme faaliyetlerini yaparken diğer oyuncularla da temas halinde olmanızda fayda var. Zira diğer oyuncularla ittifaklar kurabilir ve ortak örgütler kurabilirsiniz. Böylelikle Hades' Star oyununda diplomasi yeteneklerinizi de kullanabilirsiniz.

İyi seviyedeki grafikleri ve müzik seçimleriyle büyülü uzay atmosferinin tam anlamıyla aktarıldığı oyunda aktif olmadığınız zamanlarda da kimse sizden bir şey çalamaz. Yani oyunun temposuna kendiniz de karar verebilirsiniz. Uzayda strateji parçalayacağınız Hades' Star mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

YORUMLAR