Hadisi Şerif Widget

Hadisi Şerif Widget
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hadisi Şerif Widget, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir widget uygulamasıdır.

Hadisi Şerif Widget, Kuran-ı Kerim'den sonra müslümanların başucu kaynağı olarak görülen, Hz. Muhammed'in söylediği hadisleri akıllı telefonlarınızın ekranında görmenizi sağlayan bir uygulama. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, neredeyse tüm hadisleri telefonunuzu açar açmaz görebilme imkanına sahipsiniz. Ülkemizin büyük çoğunluğunun dindar olduğu düşünüldüğünde oldukça hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Öncelikle uygulamanın ne işe yaradığından bahsederek başlamak istiyorum. Telefonunuzda daha önce widget kullandıysanız aynı işlevi gören Hadisi Şerif Widget uygulaması, ana ekranınıza gelerek o bölümde hadisleri görmenizi sağlıyor. Otomatik olarak her gün 1 yeni hadisle tanışıyorsunuz ve ileri-geri butonuyla diğer hadisleri de inceleme şansına sahipsiniz. Uygulamada toplamda 6240 hadis bulunuyor ve dinine bağlı kişilerin neredeyse tüm hadisleri öğrenmesine olanak tanıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Hadisi Şerif Widget uygulamasını denemenizi öneririm. Bazı eksiklikler haricinde hoşunuza gideceğini düşünüyorum.