Hadisli İmsakiye 2015 1.2.1 (Android)

Hadisli İmsakiye 2015

Hadisli İmsakiye 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hadisli İmsakiye 2015, Ramazan ayında iftar ve sahur süreleri dışında hergüne özel farklı hadisler okumanızı sağlayan yararlı bir Android imsakiye uygulaması.

Hadisli İmsakiye 2015, Ramazan boyunca iftar, sahur ve namaz vakitlerini takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir Android imsakiye uygulaması.

Uygulamayı Android mobil cihazınıza indirdikten sonra bilgileri kontrol etmek için internet bağlantısı ihtiyacınız yok. Tüm verileri kendi içinde barındıran uygulama yeşil renkli ve hoş bir temaya sahip. İstediğiniz bilgileri net olarak görebilmenizi sağlayan Hadisli İmsakiye 2015 uygulamasının en güzel yönlerinden bir tanesi ise her güne özel hadisler göstermesi.

200'ün üzerinde hadis bulunan uygulama her gün farklı ve rastgele hadisler gösteriyor. Ayrıca iftar vakti geldiğinde iftar duası tuşuna basarak iftar duasını da okumanızı sağlıyor.

Yararlı ve kullanışlı bir uygulama olan Hadisli İmsakiye 2015'i Ramazan ayı boyunca oruç tutan ya da tutacak olan herkesin kullanmasını öneririm.