Halkbank Mobil Bankacılık 1.0 (Android)

Halkbank Mobil Bankacılık

1.0
Halkbank Mobil Bankacılık
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Halkbank Mobil Bankacılık, Halkbank müşteri olan olmayan herkesin kullanabileceği basit ve hızlı bankacılık uygulamasıdır.

Halkbank Mobil Bankacılık, şubeye gitmeden bankacılık işlemlerini yapabilme kolaylığı sunan mobil bankacılık uygulamasıdır. Halkbank müşterisi olmasanız dahi uygulamanın sunduğu finansal araçları kullanabilir, iç ve dış piyasalardaki gelişmeleri takip edebilir, kampanya ve haberlere göz atabilirsiniz.

Modern olmayan ancak oldukça basit ve hızlı bir arayüze sahip olan Halkbank Mobil Bankacılık uygulaması, hem Halkbank müşterilerinin hem de Halkbank müşterisi olmayan kişilerin yararlanabileceği bir bankacılık uygulaması. Mobil Şube kısayolunu kullanarak bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz ekrana hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mobil Şube ile hesap hareketlerinizi takip etmenin dışında EFT ve Havale işlemlerinizi yapabilir, kredi kartı ve cep telefonu borcunuzu sorgulayabilir ve ödeyebilirsiniz. Ayrıca “Ajanda” bölümünden günlük ödemelerinizi takip etmeniz mümkün. Uygulamanın eksik yanlarını veya bir sorun oluşması durumunda bunu “Söz Sizde” bölümünden kolaylıkla Halkbank müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Halkbank Mobil Bankacılık uygulamasının sık güncellenmemesi ve bazı eksiklikler içermesi önemli eksiklikler olsa da bankacılık işlemlerinizi güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

YORUMLAR