Halkbank Şifrebaz Cep

Halkbank Şifrebaz Cep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Halkbank Şifrebaz Cep, Halkbank İnternet ve Mobil Şubeye girerken ek güvenlik sağlamak amacıyla tek şifre üreten uygulama.

Halkbank Şifrebaz, Halkbank internet şubesinden yapacağınız bankacılık işlemleriniz için ek güvenlik sağlamak amacıyla oluşturulan tek kullanımlık şifrenizi almanıza yardımcı olan mobil uygulamadır. Şifrebaz uygulaması aracılığıyla üretilen şifreyi tek kez kullanacağınızdan oldukça güvenlidir.

Şifrebaz, tek kullanımlık şifreler üreterek Halkbank müşterilerinin internet şubesine ve mobil şubeye daha güvenli şekilde girebilmelerini sağlayan bir uygulama. Sizi şifre hatırlama derdinden kurtaracak olan bu uygulamanın kullanımı son derece kolay ve pratiktir.

Şifrebaz ile şifre üretmeye başlamak için yapmanız gerekenler:

  • Halkbank İnternet Şubesi’nde Güvenlik – Şifrebaz Başvurusu – Şifrebaz Cep Başvurusu’na giderek 6 haneli Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi belirleyin.
  • Şifrebaz Android uygulamasını açın. Etkinleştirme menüsüne müşteri numaranız ve internet şubesinde belirlemiş olduğunuz Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi girerek Şifrebaz Cep PIN’ini belirleyin.
  • Halkbank İnternet Şubesinde Güvenlik – Şifrebaz Aktifleştirme – Şifrebaz Cep Aktifleştirme seçeneğinden başvurunuzu aktifleştirin.
  • Artık belirlemiş olduğunuz Şifrebaz Cep PIN’i ile tek kullanımlık şifre oluşturmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR