Hamilelik ve Gebelik Takibi 2.0.1 (Android)

Hamilelik ve Gebelik Takibi

Hamilelik ve Gebelik Takibi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hamilelik döneminde merak ettiğiniz her şeye Android cihazlarınızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Hamilelik döneminde olan kadınlar için geliştirilen Hamilelik ve Gebelik Takibi uygulaması, merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilmenizi amaçlıyor.

Android işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz Hamilelik ve Gebelik Takibi uygulaması, uzmanların yazmış olduğu birçok makale ve bilgi içeriyor. Haftalık olarak yayınlanan makaleleri takip edebilir, size özel hamilelik takviminden yararlanabilir ve gebelik döneminizi günlük ve haftalık olarak takip edebilirsiniz. Doğuma hazırlanırken ne yapmanız gerektiğini de sizlere anlatan uygulamada sağlıklı bir gebelik geçirmeniz için her şey düşünülmüş durumda.

Hamilelik döneminde beslenme, hem anne hem de çocuk için oldukça önemlidir. Beslenme bölümünde bu konuyla ilgili bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz gibi Psikoloji bölümünden de faydalabilirsiniz. Egzersizler sayesinde sağlığınızı koruyabilmeniz için size uygun egzersiz hareketlerini görebilirsiniz. Bebeğinizin doğum tarihini hesaplama, gebelikte güzellik ve bakım, sıkça sorulan sorular ve ipuçları gibi geniş bir bilgi arşivine sahip olan uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR