Hamster Balls

Hamster Balls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hamster Balls, ANdroid işletim sistemi taşıyan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

Hamster Balls, Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının beğenisine ücretsiz olarak sunulan bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda renkli topları bir araya getirerek onları patlatmaya çalışıyoruz.

Oyunda renkli top fırlatan bir mekanizmaya hükmetmekteyiz. Sevimli kunduzlar tarafından hareket ettirilen bu mekanizma vasıtasıyla ekranın yukarısında bulunan topları bitirmeye çalışıyoruz. Topları patlatabilmek için en az üç adet aynı renk topun bir araya gelmesi gerekiyor. Bu noktada hem topu nereye atacağımızı iyi bir şekilde kestirmeli, hem de atışımızı son derece isabetli bir şekilde gerçekleştirmeliyiz.

Puanlama mekanizması üç yıldız üzerinden çalışıyor. Sergilediğimiz performansa göre üç yıldız üzerinden puanlandırılıyoruz. Şayet eksik puan alırsak daha sonra o bölüme tekrar dönebiliyor ve yıldız sayımızı yükseltebiliyoruz.

Hamster Balls'da 100'den fazla bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin hepsinde farklı bir top dizilimi sunuluyor. Bölüm tasarımları farklı olsa da oyun bir süreden sonra tekdüze bir hale gelebiliyor. Yine de eğlenceli bir deneyim sunduğu ortada.

Eğlenceli grafikleri ve akıcı oyun yapısıyla beğeni toplayan Hamster Balls, bu kategoride oynayabileceği ücretsiz bir yapım arayanların denemesi gereken yapımlar arasında bulunuyor.