Hangouts Çevirici 0.1.74972069 (Android)

Hangouts Çevirici

Hangouts Çevirici
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Hangouts arama uygulamasıdır.

Google'ın chat uygulaması olan Hangouts uygulamasını bilmeyen yoktur sanıyorum. Yıllardır kullandığımız, önceleri Gtalk adıyla anılan, daha sonra da Hangouts olarak değiştirilen bu chat uygulaması ile bütün Google kullanıcıları ile iletişime geçebiliyorduk.

Daha sonra Hangouts, Android cihazlarda da yerini aldı ve telefonumuz üzerinden de insanlarla sohbet etmeye başladık. Şimdi bir de Hangouts uygulamasının çevirici özelliği geldi. Hangouts çevirisi uygulaması ile, Hangouts üzerinden dilediğiniz telefon numarasını arayabiliyorsunuz.

Hangi ülke olursa olsun Hangouts kullanıcılarını ücretsiz olarak arayıp görüşebiliyorsunuz. Aradığınız kişi Hangouts kullanıcısı değilse belli bir ücret uygulanıyor fakat çok cüzi bir miktar olduğunu belirtmek gerekir.

Hangouts Çevirici uygulamasını kablosuz bağlantı veya mobil bağlantı üzerinden kullanıp diğer kullanıcıları arayabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tüm telefon numaralarına Hangouts üzerinden erişmek ya da numara çevirici ekranının kısayolundan erişmek.

Eğer siz de hala Hangouts Çevirici'yi yüklemediyseniz bir an önce indirip denemenizi tavsiye ederim.