Hangouts Dialer 0.1.74972069 (Android)

Hangouts Dialer

Hangouts Dialer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hangouts Dialer uygulaması ile Android cihazlarınızdaki Hangouts uygulamasından telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hangouts Dialer ya da Türkçe adıyla Hangouts Çevirici uygulaması, Android akıllı telefonlarda bulunan Hangouts uygulamasına telefon numarası çevirme özelliğini ekliyor ve Google tarafından resmi olarak ücretsiz bir şekilde yayınlanmış durumda. Bu sayede Hangouts uygulamasıyla telefon görüşmeleri yapmak da oldukça kolay bir hale geliyor diyebilirim.

Bu uygulama olmadan maalesef Hangouts’ta telefon numarası çevirmek mümkün değil ve dileyen kullanıcılar Hangouts Dialer sayesinde bu işleve erişebiliyorlar. Uygulama yüklendikten sonra Hangouts içerisine direkt olarak numara çevirme ekranı ekleniyor ve kolayca erişilebilir olan bu ekran sayesinde aramalar sorunsuzca gerçekleştirilebiliyor.

Uygulama iki tür arama işlevini Hangouts’a getiriyor:

Hangouts aramaları: Bu aramalar sayesinde diğer Hangouts kullanıcılarını telefon numaralarından arayabilir ve böylece internet bağlantısı üzerinden telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

VOIP aramalar: Google Voice hesabına sahip olanlar direkt olarak klasik telefon numaralarını da uygulama ile arayabilirler.

Her ne kadar Google internet üzerinden yapılan Hangouts görüşmeleri için ücret almasa da, internet servis sağlayıcınızın internet kullanımından dolayı ücret kesebileceğini unutmayın. Bu nedenle uygun bir internet paketinizin olduğuna dikkat etmelisiniz.

Eğer Android cihazlarınızdan ücretsiz bir şekilde dostlarınızla konuşmak isterseniz göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR