Hazumino 1.1 (Android)

Hazumino

1.1
Hazumino
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sıradan oyunlar arsında kolayca öne çıkan Hazumino, sonsuz koşu ve bulmaca oyunu öğelerini başarıyla bir araya getiriyor.

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir oyun arıyorsanız Hazumino denemeniz gerekenler arasında yer alıyor. Keyifli oyun yapısıyla dikkat çeken Hazumino, bulmaca ve sonsuz koşu oyunlarını başarılı bir şekilde harmanlıyor.

Oyunun dikkat çeken ilk özelliği ise grafikleri. Eğlenceli görünen tasarımlar bize ilk bakışta Minecraft grafiklerini anımsattı. Genel olarak bu kategoride üretilen oyunlar popüler olanların başarısız birer kopyası niteliğinde olsa da bu oyunda kesinlike kalite havası hakim. Oyunda seçebileceğimiz 12 farklı karakter bulunmakta. Karakterimizi seçtikten sonra başarılı tasarımlara sahip 4 dünyada mücadele etmeye başlıyoruz.

Chiptune ses efektleri ile zenginleştirilen Hazumino'da elde ettiğiniz puanları Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Oyunun aynı zamanda iOS versiyonu da bulunmakta ve skor tabloları bu iki platformun oyuncularını dikkate alarak hazırlanıyor. Unity fizik motoruyla başarılı bir oyun olarak öne çıkan Hazumino gerçekten denemeye değer bir oyun.

YORUMLAR