HD Camera Ultra 2.0.6 (Android)

HD Camera Ultra

HD Camera Ultra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android telefon ve tabletlerinizde en hızlı şekilde fotoğraf çekmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve basit bir uygulama.

HD Camera Ultra uygulaması, mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir Android fotoğraf çekme uygulaması ve cihazınızın kendi kamerasını kullanarak en hızlı şekilde fotoğraflarınızı çekmenize yardımcı oluyor. Üreticiler tarafından cihazlara yüklenen fotoğraf uygulamaları genellikle açılma ve çalışma hızı olarak oldukça yavaş olduklarından, pek çok kullanıcı daha hızlı fotoğraf çekmek için alternatif uygulamalar arayışına girmekte.

Uygulama cihazınızın tüm donanımlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor ve oldukça hafif. Açmaya çalıştığınızda fotoğraf çekme ekranı hemen karşınıza çıkıyor ve işlemlere anında başlayabiliyorsunuz. Eğer telefon ya da tabletinizde optik zoom özelliği varsa bu özelliği de destekliyor ancak yoksa dijital zoom özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken illa ki çekim tuşuna basmak gerekmiyor ve ekrana biraz uzun süreyle basarak fotoğraflarınızı çekebiliyorsunuz. Fotoğraf çekmeden önce yapabileceğiniz renk ve parlaklık ayarları sayesinde çekimin ardından sürprizlerle karşılaşma şansınız da oldukça az.

Her ne kadar basit bir uygulama olsa da HD Camera Ultra temel fotoğraf filtre ve efektlerini de destekliyor ve böylece biraz daha iyi bir görünüm elde etmek isteyenlere yardımcı oluyor. Elbette bu efektler ve filtreler profesyonel uygulamalar için yetersiz kalacaktır ancak en büyük sıkıntısı hızlı fotoğraf çekmek ve her anı ölümsüzleştirmek olanlar için uygulamanın biçilmiş kaftan olduğunu belirtmek gerek.

YORUMLAR