Head Surgery Simulator 1.0.3 (Android)

Head Surgery Simulator

Head Surgery Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ameliyat simülasyonları arasında beyin ameliyatında uzmanlaşmak isteyenler için eğlenceli ve ücretsiz bir oyun.

Ameliyat simülasyon oyunları gün geçtikçe daha popüler bir hal almaya başlıyorlar. Mobil cihazlarda büyük bir kullanıcı saysına ulaşan bu oyunlar artık bölgesel gruplara göre oyunlarla karşımıza çıkıyorlar. Kalp ameliyatı, diz ameliyatı derken Head Surgery Simulator ile bu kez kafatası ameliyatı ile kafatasında veya beyinde meydana gelen hasarları onaracak olan doktorun rolüne soyunuyorsunuz.

Kliniğinize gelen hastaların her birini öncelikle dikkatle inceleyip rahatsızlıklarını teşhis etmeniz gerekiyor. Yanlış bir analiz sonucunda gerekmediği sürece hastalarınızı ameliyata almak istemezsiniz. Ama olur da durum bunu gerektiriyorsa cerrah olarak size lazım olan tüm gereçlerle hastanızı iyileştirmeniz gerekiyor. Başarılı bir doktor olmanın altın kuralları elbette doğru ve hassas bir cerrahi müdahale gerçekleştirmek.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış Head Surgeon Simulator isimli bu ameliyat oyunu meraklı olanına ücretsiz olarak sunuluyor. İşin bir başka güzel tarafı uygulama içi satın alma seçeneklerinin bulunmaması, ama bu nedenle karşınıza birçok reklam çıkacaktır.

YORUMLAR