Heart Surgery Simulator

Heart Surgery Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heart Surgery Simulator, ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir kalp ameliyatı simülasyonu.

Heart Surgery Simulator, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kalp ameliyatı simülasyonu. İlginç bir konuya ve oyun yapısına sahip olduğunu kabul etmemiz gerekiyor fakat bu türün de epey seveni var.

Oyunu tamamen ücretsiz olarak cihazlarımıza indirebiliyoruz. Herkese uygun bir yapıda olmadığını da belirttikten sonra oyunun neye benzediğine bir göz atalım.

Heart Surgery Simulator'da karşımıza çeşitli kalp rahatsızlıklarından dolayı ameliyat masasına yatan hastalar geliyor. Cerrahi müdahale gerektiren bu rahatsızlıklara anında teşhis koyarak ameliyata başlıyoruz. Ameliyat sırasında kullanabileceğimiz çok sayıda araç gerecimiz mevcut. Bunları seçip ekrana dokunuşlar yaparak kullanabiliyoruz.

Oyunun grafikleri ortalamalarda kalıyor. Çok iyi olmasalar bile çok kötü demek haksızlık olur. Sanıyoruz ki bunu görüntülerin rahatsız edici olmasını engellemek amacıyla yapmışlar.

Her ne kadar çocuk oyunu olarak lanse edilse de Heart Surgery Simulator'ı yetişkinlerin oynaması daha yerinde olacaktır.

YORUMLAR