Hero Sky: Epic Guild Wars (Android)

Hero Sky: Epic Guild Wars

Hero Sky: Epic Guild Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Sky: Epic Guild Wars, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Hero Sky: Epic Guild Wars, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Rol yapma öğeleri ile bezeli bir oyun olan Hero Sky fantastik bir dünyada geçiyor ve kendi uçan kalenizi yaratıp ordularınızı oluşturuyorsunuz.

Oyunda çeşitli türlerde güçlü askerler ve kahramanlar yaratmanız gerekiyor. Bu sayede dünyayı kötü güçlerden koruyorsunuz. Adından da anlaşılabileceği gibi Hero Sky çevrimiçi ve ittifaklar kurarak oynanan tarzda bir oyun.

Diğer strateji oyunlarının aksine oyuna başlarken belli bir miktar güçle başlıyorsunuz. Diğer oyunlarda genellikle elinizde çok az kaynakla başlarken burada tam tersi bir güçle başlıyor ve böylece direk olarak oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Oyunda her karakter ayrı ayrı level atlama şansına sahip. Böylece karakterlerinizi güçlendirebiliyor, kişiselleştirebiliyor hatta diğer karakterlerle kombine ederek yeni karakterler ortaya çıkarıp yeni güçler ve yetenekler elde edebiliyorsunuz.

Oyundaki farklı savaş taktikleri de dikkat çeken özellikleri arasında diyebilirim. Örneğin Truva Atı taktiği oyunda kullanılan farklı taktiklerden yalnızca bir tanesi. Bu da oyuna daha fazla çeşitlilik ve renk katmış diyebilirim.

Yukarıda da belirttiğim gibi oyunda çevrimiçi bir şekilde diğer insanların "guild" denilen ittifaklarına katılabileceğiniz gibi tekli oyunculu modu seviyorsanız 50'den fazla zindan bölümü de oyunda sizleri bekliyor. Bununla birlikte farklı oyun modları da mevcut.

Başarılı grafiklere sahip olan oyunda karakterleri ve savaşları kuş bakışı olarak kontrol ediyorsunuz. Bu da size daha iyi kontrol sahibi olma şansı tanıyor diyebilirim. Kısacası başarılı bir strateji oyunu olan Hero Sky: Epic Guild Wars'ı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.