Hesap Defteri 3.0.2 (Android)

Hesap Defteri

Hesap Defteri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hesap Defteri uygulamasından faydalanarak Android cihazlarınızda kolayca kişisel finans verilerinizi tutabilirsiniz.

Hesap Defteri uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahibi olan son kullanıcıların ve aynı zamanda esnafların faydalanabilecekleri finansal kayıt tutma uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Böylelikle oldukça çok yönlü bir mali kayıt tutma uygulaması haline gelen Hesap Defteri, kolay bir arayüzle tüm işlevlerini sunabildiği için karmaşık mali programlar kadar kafanızı karıştırmayacaktır.

Uygulamayı kullandığınızda dilerseniz kendi şahsi gelir ve giderleriniz için çeşitli hesaplar ve veriler girebiliyor, dilerseniz de başkalarının adı altında hesaplar açarak veresiye kaydı dahi tutabiliyorsunuz. Böylelikle karmaşık defterlere yazı yazma gibi tüm yükümlülüklerden kurtularak daha hızlı bir şekilde kimlerin size borcu olduğunu ve ödemenin vadesinin ne zaman geleceğini hemen görebiliyorsunuz.

Uygulamada varolan bildirim desteği sayesinde zamanı yaklaşan faturalarınız, ödemeleriniz gibi tüm bilgilerde uygulamayı açmadan haberdar olabiliyor, yeni gelir ve giderlerinizi de ilgili kategorilere girebiliyorsunuz.

Bilhassa kişisel finans yönetimi konusunda sorunlar yaşayan ve her ay borca girenlerin harcamalarını kontrol altında tutabilmek için kullanabilecekleri kaliteli bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Aylık ve haftalık raporlar gibi seçeneklerden faydalanarak daha detaylı yahut toplu bir izlenim elde etmek de mümkün.

Hem şahıslar hem de esnaflar tarafından kesinlikle denenmesi gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.