Hidden Object: Mystery Estate (Android)

Hidden Object: Mystery Estate

Hidden Object: Mystery Estate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hidden Object: Mystery Estate, farklı oda ve mekanlarda sizden istenen gizli objeleri bulmaya çalışarak tüm sırları çözmeye çalışacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir Android oyunudur.

Hidden Object: Mystery Estate, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde heyecanlı bir maceraya çıkmanızı sağlayan oynadıkça bağımlısı olacağınız bir Android bulmaca oyunudur.

Dünyanın en değerli parçalarını bulmanız için takıma katılmalısınız. Takımınız ile birlikte farklı yer ve mekanlarda bulunan bu değerli parçaları bularak görevlerinizi tamamlamalısınız. Dünyanın farklı yerlerindeki değerli eşyaları bulmaya çalışacağınız oyunda prestijinizi gittikçe arttırmanız gerekiyor. İşinizi iyi yaparak hızlı bir yükseliş yapabilir ve en iyi dedektiflerden bir tanesi olabilirsiniz.

Uygulama mağazası üzerinde alternatif gizli obje oyunları olmasına rağmen, Hidden Object: Mystery Estate'i ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Zira oyun yüksek kaliteli grafikleri ile bir çok rakibinin önüne geçmeyi başarmıştır.

Özellikler:

  • Önemli ipuçları için farklı mekan araştırmaları
  • Kendinize pahalı dekor ve eşyalar blunan bir malikane inşa edebilme
  • Lig içerisinde bulunan diğer arkadaşlarınız ile takım oluşturma
  • Ücretsiz

Android cihazlarınız üzerinde oyun oynamaktan keyif alıyorsanız, gizli objeleri bulup toplayacağınız bu oyuna bayılacağınıza eminim.

YORUMLAR