Hit The Apple

Hit The Apple
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hit The Apple, karşınızda duran adamın kafasındaki elmayı hedef alarak atacağınız ok ile vurmaya çalışacağınız oldukça eğlenceli bir Android oyunudur.

Hit The Apple, Android platformunda oynayabileceğiniz eğlenceli ve başarılı bir elma vurma oyunu. Oyunu oynaması oldukça kolay fakat hedef alıp atış yaparken çok dikkatli olmalısınız. Çünkü vurmaya çalışacağınız elma bir adamın başı üzerinde duruyor ve eğer yanlış hedef alarak atış yaparsanız adamı vuruyorsunuz.

Oyunu yükledikten sonra herhangi bir kayıt işlemi olmadan oyuna direk başlayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde ekrana dokunarak hedef alıp, parmağınızı ekrandan çektiğinizde atışı gerçekleştirebilirsiniz. Atış anında atış hız ve açısınıza çok dikkat etmelisiniz.

Kullandığınız yay ile doğru hedef alarak attığınız ok ile elma vurmaya çalıştığınız oyun oldukça keyifli fakat küçük çocuklar tarafından oynanması pek uygun değil. Çünkü hedefi düzgün alamadığınızda attığınız ok, elma yerine karşınızdaki adama saplanıyor.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Hit The Apple oyununu mutlaka denemenizi tavsiye ederim. İş yerinizde veya yoğun tempolu bir gününüzde ufak molalarda oynayarak üzerinizdeki stresi atmak için ideal bir oyun.