Hoppy Frog 2 1.0.3.4 (Android)

Hoppy Frog 2

Hoppy Frog 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hoppy Frog 2, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Hoppy Frog 2, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Arcade tarzda bir platform oyunu olarak da nitelendirebileceğim Hoppy Frog 2 aynı zamanda hem sinir bozucu hem de çok eğlenceli.

Hoppy Frog'un birinci oyununda hatırlıyorsanız bir okyanus üzerinde buluttan buluta atlayarak oynuyorduk. Amacımız alttan çıkan köpek balıklarına ve yılan balıklarına dikkat ederek bulutlar üzeirnde ilerlemek ve sinekleri yemekti.

Hoppy Frog 2'de ise bu kez bir şehirde oynuyoruz. Bu kez inşaat demirleri üzerinde atlayarak ilerlediğimiz oyun en az ilki kadar zorlayıcı diyebilirim. Çünkü bu kez de sizi bekleyen polis arabaları, dikenli teller ve örümcekler gibi engeller var.

Bu oyunda da amacınız yine hoplayan kurbağa ile demirden demire zıplayarak ve sinekleri yiyerek ilerlemek. Bunun için ekrana bir kere dokunmanız yetiyor. Bir kere dokunduğunuzda zıplıyor ve kurbağa havadayken dokunduğunuzda ise paraşütle süzülüyorsunuz.

Fakat oyun boyunca sürekli ne olacağı belli olmuyor çünkü tam ilerledim biraz duraklayayım derken alttan bir polis arabası gelip size ateş edebiliyor. Veya atlarken aradaki boşluğa düşüp dikenli tel yüzünden ölebiliyorsunuz.

Oyun Flappy Bird'ü andırıyor olsa da burada duraklama şansına sahipsiniz. Flappy Bird'de hiç durmadan ilerliyorken burada durup platformlar arası zıplayarak ilerliyorsunuz. Bununla birlikte Flappy Bird'e göre her açıdan çok daha kapsamlı. Sizi engellemeye çalışan sadece borular yok canlı engeller var ve oynayabileceğiniz 30'dan fazla kurbağa seçeneği de mevcut.

Siz de zorlayıcı fakat eğlenceli beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR