Hoppy Frog 1.0 (Android)

Hoppy Frog

1.0
Hoppy Frog
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hoppy Frog, Flappy Bird'deki eğlenceyi bir adım öne taşıyor

Hoppy Frog ilk bakışta Flappy Bird benzeri bir oyun gibi görünen; fakat çok daha fazlasını sunan bir beceri oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Hoppy Frog'da kahramanımız Flappy Bird'deki şapşal kuş yerine zıplamayı seven bir kurbağa. Kurbağamızın en sevdiği yemek ise altın sineklerdir. Kurbağamız bu altın sinekleri yakalayabilmek için buluttan buluta zıplamalı ve bulutlar arasındaki boşluklara düşmemeye özen göstermelidir.

Hoppy Frog'da yine Flappy Bird'deki gibi ekrana dokunarak kurbağamızı zıplatabiliyoruz. Fakat iki oyun arasındaki benzerlik sadece bu. Kurbağamız zıpladıktan sonra ekrana dokunduğumuzda kurbağamızın paraşütü açılıyor ve ekrana dokundukça süzülmesini sağlıyoruz. Hoppy Frog sadece bundan ibaret bir oyun değil. Oyundaki engeller Flappy Bird'deki sıkıcı borulardan farklı olarak canlı engeller. Biz havada süzülürken altımızdaki sudan aç köpekbalığı Sharky ve elektrikli yılan balıkları bizi yemek için yukarı sıçramakta. Bu nedenle adımlarımızı dikkatli atmalı ve doğru zamanlamayla altın sineklere ulaşmalıyız.

Hoppy Frog Flappy Bird'deki eğlenceyi daha da geliştirerek oyun severlere sunmayı başaran bir oyun. Eğer bu türde oyunları seviyorsanız Hoppy Frog kaçırmamanız gereken bir oyun