HorseWorld: Show Jumping 1.1 (Android)

HorseWorld: Show Jumping

1.1
HorseWorld: Show Jumping
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HorseWorld: Show Jumping, çiftlikte bulunan atlara bakmanızı ve onları eğitmenizi amaçlayan eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Oldukça asil hayvanlar olan atlarla ilgilenmek zordur. Çünkü onları sürekli beslemeniz ve eğitmeniz gerekli. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz HorseWorld: Show Jumping oyunu ile birlikte çiftlikte bulunan atları eğitebilirsiniz.

HorseWorld: Show Jumping, atları eğitebileceğiniz ve onları besleyebileceğiniz oldukça eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Bu oyunla birlikte atların nasıl eğitildiğini öğrenebilir ve siz de bir at eğitmeni olabilirsiniz. Atları birbirinden zorlu engellerden geçirmeniz gerekiyor. Bunun için öncelikle atınızı eğitmeniz gerekli. Birçok farklı at arasından size en uygun olanı seçmeli ve öncelikle onu beslemelisiniz. Atınızı besledikten sonra onun bakımını yapmanız lazım. Atınızın tımarlanması gerekiyor. Bunu hemen çiftlikte bulunan aletler yardımı ile yapabilirsiniz. Asla atınızın bakımını ihmal etmeyin. Eğer atınıza yeteri kadar önem göstermezseniz eğitimler sırasında atınız da sizi dinlemeyecektir.

Tüm bakımları tamamlandıktan sonra HorseWorld: Show Jumping oyununda sıra eğitime geldi. Oyunun özel menüleri arasında gezerek atınızın seviyesine uygun parkurlar hazırlanmanız gerekiyor. Bu parkurları çok fazla abartmamaya ve çok basit de hazırlamamaya özen gösterin. Parkuru hazırladıktan sonra atınıza binip onu yavaş bir şekilde bu engellerden geçirmeniz lazım. Atınız ilk başlarda engelleri nasıl geçeceğini bilmiyor olacak. Bu yüzden dikkatli olmalı ve ata asla zarar vermemelisiniz.

Oldukça eğlenceli bir simülasyon oyunu olan HorseWorld: Show Jumping'i kısa sürede çok sevecek ve bu oyun sayesinde siz de bir at eğitmeni olabileceksiniz.