How Old Camera

How Old Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraflarınızdan yola çıkarak kaç yaşında ve ne kadar cool olduğunuzu tahmin etmeye çalışan ücretsiz bir Android uygulaması.

Bu aralar Microsoft'un açmış olduğu yeni hizmetle herkes fotoğrafında görünen yaşını merak etmeye başladı. Sonuçlar çok istikrarlı olmasa da eğlenceli sonuçlar elde etmek için herkesin denemiş olduğu bu hizmete Android için çıkmış farklı bir uygulama yeni bir şeyler de katıyor. How Old Camera ismiyle mağazalara çıkan bu uygulama ile çekmiş olduğunuz fotoğraflar sizin için bir yaş tahmininde bulunuyor ve sonucu fotoğrafın üzerinde yer alan çerçevede görüntülüyor.

Bir başka özellik de bu uygulamanın bir yandan bakışlarınızın ne kadar cool olduğunu ölçmesi. Bunu belirleyen algoritmalar konusunda herhangi bir fikrimiz olmasa da kaşınıza gözünüze göre cool olma seviyeniz uygulama tarafından size yüzdelik bir sayı olarak veriliyor. Belki de işe yarıyordur. İşin ilginç olan bir başka yanı da sosyal bir oylamaya tabii tutulmada uygulama içerisinden bir tahmin yürütülüyor olması.

Çekmiş olduğunuz fotoğrafları kurcalamaktan keyif alıyorsanız How Old Camera size eğlenceli gelecektir. Android telefon ve tablet kullanlanlar için hazırlanmış olan bu uygulama tamamen ücretsiz ve sizin fotoğraf arşivinizi açıp tahminler yürütmeyi bekliyor.

YORUMLAR