i8 Drift Simulator 1.0 (Android)

i8 Drift Simulator

1.0
i8 Drift Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı motosikletler kullanacağız.

Process Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan i8 Drift Simulator ücretsiz bir mobil simülasyon oyunudur.

Oyunculara farklı araç modellerini sürme deneyimi yaşatacak olan mobil yapım da grafiklerin kalitesi oldukça tatmin edici görünüyor. Piyasadaki en iyi drift oyunu olarak adından söz ettiren mobil simülasyon oyununda birbirinden farklı çok sayıda araç yer alıyor. Erkeklere ve bayanlara özel sürücüler ile karşımıza çıkan oyunda araçlarımızı modifiye edebilecek ve kendi zevkimize uygun bir hale getirebileceğiz.

BMW M3 E46, VW Scirocco, BMW i8 gibi farklı araçların yer aldığı oyunda 4 farklı sürücü karakter, araç içi kontrol, araba çıkartmaları, modifiye öğeleri ve daha fazlası oyunculara sunuluyor. 1 milyondan fazla oyuncuyu bünyesinde bulunduran başarılı yapım zengin içeriği ile bizlere eğlenceli saatler sunuyor.

Farklı yol şartları ile oyuncular benzersiz araçlar eşliğinde dtift yapabilecek ve mobil cihazlarında keyifli vakit geçirebilecekler. Araba tutkunlarının severek oynadığı mobil oyun da ses efektleri de tatmin edici içeriklere sahiptir. Ücretsiz olması nedeniyle de herkesin gönlünü fetheden i8 Drift Simulator Android platformuna özgüdür.

YORUMLAR