Ice Age: Arctic Blast

Ice Age: Arctic Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Age: Arctic Blast (Buz Devri Buzul Patlaması) oyununda mücevherleri patlatıyoruz.

Ice Age: Arctic Blast, yediden yetmişe herkesin severek izlediği seri animasyon filmi Buz Devri’nin öne çıkan karakterlerinin yer aldığı bulmaca oyunu. Yazın vizyona girecek Buz Devri: Büyük Çarpışma filminin karakterlerini içeren özel bölümleri de oynama fırsatı sunan oyun Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş.

Sid, Mamut, Diego ve Scrat gibi Buz Devri filminin tüm serilerinde oynayan sevimli karakterlerin yanı sıra yeni buzul kahramanlarının karşımıza çıktığı oyunda Buz Vadisi, Dinazor Dünyası gibi film temalı ortamlarda seyahat ediyoruz. Mücevherleri patlatarak başta miskin Sid, mamut Manfred, kaplan Diego ve sincap Scrat’in sevinmesini sağlıyoruz. Mücevherlere her dokunuşumuzda karakterler farklı bir hareket sergiliyor. Bu noktada animasyonların özellikle küçük yaştaki oyuncuları etkileyecek seviyede olduğunu söyleyebilirim.

Animasyonlarla desteklenmiş rengarenk, çekici görseller sunan oyun temelinde üçlü eşleştirme oyunu olduğundan harita üzerinden ilerliyoruz ve canımız tükendiğinde maceraya kaldığımız yerden devam edebilmek için arkadaşlarımızı da oyuna ortak ediyoruz.