Ice Age Avalanche

Ice Age Avalanche
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Age Avalanche mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunudur

Ice Age Avalanche eğer ülkemizde Buz Devri ismiyle tanınan Ice Age animasyon filmlerini seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir eşleştirme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunu olan Ice Age Avalanche'da Sid, Manny ve Diego gibi kahramanlarımızla birlikte eğlenceli bir maceraya atılıyoruz. Oyunda temel olarak gizemli bir hazinenin peşine düşerek Buz Devri dünyasında uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Oyunda haizeneye ulaşmak için çok sayıda bölümü geçmemiz gerekiyor. Bölümleri geçmek için ise karşımıza çıkan meyveleri eşleştiriyoruz. 3 veya daha fazla sayıdaki aynı türden meyveyi birleştirdiğimizde meyveler patlıyor ve buzlar kırılıyor. Bütün meyveleri patlattığımızda ise bir sonraki bölüme geçiyoruz.

Ice Age Avalanche renkli grafiklerle ve bağımlılık yapan bir oynanışla donatılmış bir oyun. Oyun içerisinde favori Buz Devri kahramanlarınızı görebileceğiniz gibi farklı mekanlara da konuk olabiliyorsunuz. Oyun içerisinde oyun severlere birçok farklı oyun modu da sunuluyor. Dilerseniz oyunu tek başınıza oynayabiliyor, dilerseniz arkadaşlarınıza karşı oynayabiliyorsunuz ve rekabetin heyecanını yaşayabiliyorsunuz.

YORUMLAR